INTEX QuickFill Пумпа електрична (66644)

1.499,00 ден

14 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

INTEX QuickFill Пумпа електрична (66644)

  • Електрична
  • Напон: 230 V
  • Боја: Црна
  • Додатоци

Слични Производи

Последно Прегледано