INTEX Пумпа за базен со филтер 2000l/h (28604)

2.599,00 ден

19 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Пумпа за базен со филтер 2000l/h (28604)

  • Наменето за базени до 4.57m кои имаат отвор за филтер пумпа со дијаметар 32mm
  • Работи на струја 220V-240V
  • Проток 2000l/h

Последно Прегледано