INTEX Prism Frame Premium Rectangular Базен 3m x 1.75m x 80cm со филтер пумпа и скали (26784)

19.999,00 ден

12 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

INTEX Prism Frame Premium Rectangular Базен 3 m x 1.75 m x 80 cm со филтер пумпа и скали (26784)

  • Димензии на базен: 3 m x 1.75 m x 80 cm
  • Филтер пумпа
  • Скали
  • Димензии на пакување: 111.1 cm x 50.5 cm x 43.2 cm
  • Тежина: 47 kg

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано