INTEX Prism Frame Premium Oval Базен 6.1m x 3.05m x 1.22m со филтер пумпа и скали (26798)

48.999,00 ден

10 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

INTEX Prism Frame Premium Oval Базен 6.1m x 3.05m x 1.22m со филтер пумпа и скали (26798)

  • Димензии на базен: 6.1 m x 3.05 m x 1.22 m
  • Филтер пумпа
  • Скали
  • Прекривка за базен
  • Подлога за базен
  • Димензии на пакување: 137.5 cm x 69.9 cm x 59.1 cm
  • Тежина: 129 kg

 

Слични Производи

Последно Прегледано