INTEX Prism Frame Premium Базен 6.1m x 1.32m со филтер пумпа и скали (26756)

44.699,00 ден

10 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

INTEX Prism Frame Premium Базен 6.1m x 1.32m со филтер пумпа и скали (26756)

  • Димензии на базен: 6.1 m x 1.32 m
  • Филтер пумпа
  • Скали
  • Прекривка за базен
  • Подлога за базен
  • Димензии на пакување: 129.2 cm x 79.1 cm x 51.8 cm
  • Тежина: 117 kg

 

Слични Производи

Последно Прегледано