INTEX Prism Frame Premium Базен 4.27m x 1.07m со филтер пумпа и скали (26720)

21.999,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

INTEX Prism Frame Premium Базен 4.27m x 1.07m со филтер пумпа и скали (26720)

  • Димензии на базен: 4.27 m x 1.07 m
  • Филтер пумпа
  • Прекривка за базен
  • Скали
  • Димензии на пакување: 116.8 cm x 61 cm x 40.6 cm
  • Тежина: 61 kg

Слични Производи

Последно Прегледано