INTEX Prism Frame Базен 3.66 x 76 cm без филтер пумпа (26710)

7.899,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

INTEX Prism Frame Базен 3.66 x 76 cm без филтер пумпа (26710)

  • Димензии на базен: 3.66 x 76 cm
  • Без филтер пумпа
  • Димензии на пакувањето: 87.6 cm x 31.8 cm x 29.8 cm
  • Тежина: 22 kg

Слични Производи

Последно Прегледано