INTEX Prism Frame Базен 3.05 x 76 cm без филтер пумпа (26700)

6.399,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

INTEX Prism Frame Базен 3.05 x 76 cm без филтер пумпа (26700)

  • Димензии на базен: 3.05 x 76 cm
  • Без филтер пумпа
  • Димензии на пакувањето: 87.6 cm x 29.2 cm x 26.7 cm
  • Тежина: 17 kg

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано