INTEX Mini Double Quick Пумпа рачна 29cm (69613)

199,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Mini Double Quick Пумпа рачна 29cm (69613)

  • Димензии: 29cm
  • Рачна
  • Боја: Црна

 

Последно Прегледано