INTEX Metal Frame Set Базен 4.57m x 1.22m со филтер пумпа и скали (28242)

24.999,00 ден

11 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

ДОСТАВАТА ЗА ОВОЈ ПРОИЗВОД ИЗНЕСУВА 5ОО ДЕНАРИ ДО АДРЕСА!!!

INTEX Metal Frame Set Базен 4.57m x 1.22m со филтер пумпа и скали (28242)

  • Димензии на производот: 4.57 m x 1.22 m
  • Капацитет: 16805 L
  • Тежина: 70 kg
  • Димензии на пакувањето: 129.2 cm x 55.2 cm x 51.1 cm
  • Сетот содржи:
  • Филтер пумпа
  • Скали
  • Прекривка за базен
  • Подлога за базен

Слични Производи

Последно Прегледано