INTEX Metal Frame Базен 4.5m x 2.2m x 84cm без филтер пумпа (28273)

11.699,00 ден

13 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

INTEX Metal Frame Базен 4.5m x 2.2m x 84cm без филтер пумпа (28273)

  • Димензии на производот: 4.5 m x 2.2 m x 84 cm
  • Без филтер пумпа
  • Тежина: 37 kg
  • Димензии на пакувањето: 108.9 cm x 36.8 cm x 29.8 cm

 

Слични Производи

Последно Прегледано