INTEX Metal Frame Базен 3.05m x 76cm со филтер пумпа (28208)

9.199,00 ден

10 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

INTEX Metal Frame Базен 3.05m x 76cm со филтер пумпа (28208)

  • Димензии на производот: 3.05 m x 76 cm
  • Филтер пумпа
  • Капацитет: 4485 L
  • Тежина: 20 kg
  • Димензии на пакувањето: 87.6 cm x 39.4 cm x 28.9 cm

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано