INTEX Metal Frame Базен 2.44m x 76cm без филтер пумпа (28290)

4.799,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

13 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

INTEX Metal Frame Базен 2.44m x 76cm без филтер пумпа (28290)

  • Димензии на производот: 2.44 m x 76 cm
  • Без филтер пумпа
  • Капацитет: 2.843 L

 

Слични Производи

Последно Прегледано