INTEX Metal Frame Базен 2.44m x 51cm без филтер пумпа (28205)

3.799,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

19 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

INTEX Metal Frame Базен 2.44m x 51cm без филтер пумпа (28205)

  • Димензии на производот: 2.44 m x 51 cm
  • Без филтер пумпа
  • Капацитет: 1828 L
  • Тежина: 9.200 kg
  • Димензии на пакувањето: 94.6 cm x 25.4 cm x 17.5 cm

Слични Производи

Последно Прегледано