INTEX Гума детска 51cm (59230)

149,00 ден

16 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Гума детска 51cm (59230)

  • Димензии: 51cm
  • Наменето: за 3+ годишна возраст

Слични Производи

Последно Прегледано