INTEX Фотеља со табуретка на надувување 1.02m x 1.37m x 79cm (68564)

1.999,00 ден

17 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Фотеља со табуретка на надувување 1.02m x 1.37m x 79cm (68564)

  • Димензии: 1.02m x 1.37m x 79cm
  • Пумпа не е вклучена
  • Боја: Сива

 

Последно Прегледано