INTEX Фотеља на надувување 1.17m x 2.24m x 66cm (66551)

3.399,00 ден

17 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Фотеља на надувување 1.17m x 2.24m x 66cm (66551)

  • Димензии: 1.17m x 2.24m x 66cm
  • Пумпа не е вклучена
  • Боја: Сива

 

Последно Прегледано