INTEX Душек за во вода 1.6m x 85cm (58802)

799,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Душек за во вода 1.6m x 85cm (58802)

  • Димензии: 1.6m x 85cm

Слични Производи

Последно Прегледано