INTEX Душек на надувување 1.91m x 1.37m x 25cm (64758)

1.199,00 ден

18 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

INTEX Душек на надувување 1.91m x 1.37m x 25cm (64758)

  • Димензии на душек: 1.91 m x 1.37 m x 25 cm
  • Капацитет: 272 kg

 

Слични Производи

Последно Прегледано