INTEX Double Quick I Пумпа рачна 29cm (68612)

299,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Double Quick I Пумпа рачна 29cm (68612)

  • Димензии: 29cm
  • Рачна
  • Боја: Црна

 

Слични Производи

Последно Прегледано