INTEX Базен детски 3.05m x 1.83m x 56cm (58484)

3.199,00 ден

11 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Базен детски 3.05m x 1.83m x 56cm (58484)

  • Димензии: 3.05m x 1.83m x 56cm
  • Капацитет на вода: 999 l
  • Наменето: за 6+ годишна возраст

Слични Производи

Последно Прегледано