INTEX Базен детски 2.44m x 46cm (58472)

1.799,00 ден

15 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Базен детски 2.44m x 46cm (58472)

  • Димензии: 2.44m x 46cm
  • Капацитет на вода: 2040 l
  • Наменето: за 3+ годишна возраст

Слични Производи

Последно Прегледано