INTEX Базен детски 1.57m x 1.57m x 1.22m (57470)

1.999,00 ден

12 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Базен детски 1.57m x 1.57m x 1.22m (57470)

  • Димензии: 1.57m x 1.57m x 1.22m
  • Капацитет на вода: 295 l
  • Наменето: за 3+ годишна возраст

Слични Производи

Последно Прегледано