INTEX Базен детски 1.52m x 56cm (58480)

1.999,00 ден

18 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Базен детски 1.52m x 56cm (58480)

  • Димензии: 1.52m x 56cm
  • Капацитет на вода: 360 l
  • Наменето: за 3+ годишна возраст

Слични Производи

Последно Прегледано