INTEX Базен детски 1.32m x 28cm (59431)

599,00 ден

12 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Базен детски 1.32m x 28cm (59431)

  • Димензии: 1.32m x 28cm
  • Капацитет на вода: 190 l
  • Наменето: од 1 до 3 годишна возраст

Слични Производи

Последно Прегледано