INTEX Базен 4.57m x 84cm со филтер пумпа (28158)

9.199,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

INTEX Базен 4.57m x 84cm со филтер пумпа (28158)

  • Димензии на производот: 4.57 m x 84 cm
  • Филтер пумпа
  • Капацитет: 9792 L
  • Тежина: 22 kg
  • Димензии на пакувањето: 77.5 cm x 47 cm x 29.8 cm

 

Слични Производи

Последно Прегледано