INTEX Базен 3.96m x 84cm со филтер пумпа (28142)

7.699,00 ден

15 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

INTEX Базен 3.96 m x 84 cm со филтер пумпа (28142)

  • Димензии на производот: 3.96 m x 84 cm
  • Филтер пумпа
  • Тежина: 17 kg
  • Димензии на пакетот: 74,9 cm x 38,1 cm x 29,5 cm

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано