INTEX Базен 3.66m x 76cm без филтер пумпа (28130)

4.199,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

INTEX Базен 3.66m x 76cm без филтер пумпа (28130)

  • Димензии на производот: 3.66 m x 76 cm
  • Без филтер пумпа
  • Капацитет: 5621 L
  • Тежина: 11 kg
  • Димензии на пакувањето: 40 cm x 40 cm x 23.5 cm

 

Слични Производи

Последно Прегледано