INTEX Базен 3.05m x 76cm со филтер пумпа (28122)

4.899,00 ден

14 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

INTEX Базен 3.05m x 76cm со филтер пумпа (28122)

  • Димензии на производот: 3.05 m x 76 cm
  • Филтер пумпа
  • Капацитет: 3853 L
  • Тежина: 10 kg
  • Димензии на пакувањето: 38,1 cm x 46 cm x 29,8 cm

Слични Производи

Последно Прегледано