INTEX Базен 2.44m x 61cm со филтер пумпа (28108)

4.199,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

INTEX Базен 2.44m x 61cm со филтер пумпа (28108)

  • Димензии на производот: 2.44 m x 61 cm
  • Филтер пумпа
  • Капацитет: 1094 L
  • Тежина: 7 kg

Слични Производи

Последно Прегледано