INTEX Базен 2.44m x 61cm без филтер пумпа (28106)

1.999,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

19 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Базен 2.44m x 61cm без филтер пумпа (28106)

  • Димензии: 2.44 m x 61 cm
  • Без филтер пумпа

 

Последно Прегледано