INTEX Alligator Гума 1.68m x 86cm (58546)

599,00 ден

16 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Alligator Гума 1.68m x 86cm (58546)

  • Димензии: 1.68m x 86cm
  • Наменето: за 3+ годишна возраст

Слични Производи

Последно Прегледано