INTEX 3D Bop Bags Гумен детски бокс

349,00 ден

20 People watching this product now!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX 3D Bop Bags Гумен детски бокс (44672)

  • Boxer: 91cm x 51cm
  • Wrestler: 91cm x 72cm

Слични Производи

Последно Прегледано