IKEA TJABBA Сет од два класери

250,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

 

Производот можете да го подигнете од нашата продавницa Скопје – Визбегово на Качанички пат
Од понеделник до петок
Од 8.30 до 16.00 часот
070 360 800 | 075 455 671
Google Maps https://goo.gl/9PiYja

Карактеристики на производот:

 • Ширина: 10 cm
 • Висина: 30 cm
 • Длабочина: 25 cm
 • Број во пакување: 2 ЕЕЗ. во k-t
 • Број на пакувања: 1
 • Должина: 60 ​​cm
 • Ширина: 35 cm
 • Висина: 1 cm
 • Нето тежина: 0,16 kg
 • Бруто тежина: 0,16 kg
 • Бруто волумен: 1,0 l
 • Материјал: 100% рециклиран брановиден брановиден картон
 • Боја: Бела

НАПОМЕНА: IKEA Производите не подлежат под гаранција. Производот може да биде заменет за нов, само доколку пред монтажа, се воочи дека недостигаат потребните делови за негово монтирање.

Слични Производи

Последно Прегледано