IKEA SKUBB Кутии за складирање (сет од 6)

1.090,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

 

Производот можете да го подигнете од нашата продавницa

? Скопје – Визбегово на Качанички пат
? Од понеделник до петок
⏰ Од 8.30 до 16.00 часот
? 070 360 800 | 075 455 671
? Google Maps https://goo.gl/9PiYja

Карактеристики на производот:

  • Димензии на производот:
  • 14 x 14 13; 28 x 14 x 13; 28 x 28 x 13 cm
  • Материјал: 100 % Полиестер
  • Боја: Бела
  • Димензии на пакувањето:
  • Должина: 55 cm
  • Ширина: 14 cm
  • Висина: 4 cm
  • Тежина на пакувањето: 0.58 kg

НАПОМЕНА: IKEA Производите не подлежат под гаранција. Производот може да биде заменет за нов, само доколку пред монтажа, се воочи дека недостигаат потребните делови за негово монтирање.

Слични Производи

Последно Прегледано