IKEA SILVERTOPP Прекривач

790,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

 

Производот можете да го подигнете од нашата продавницa

? Скопје – Визбегово на Качанички пат
? Од понеделник до петок
⏰ Од 8.30 до 16.00 часот
? 070 360 800 | 075 455 671
? Google Maps https://goo.gl/9PiYja

Карактеристики на производот:

 • Должина: 200 cm
 • Ширина: 150 cm
 • Тежина на полнењето: 300 g
 • Тежина на прекривачот: 550 g
 • Перење во машина на максимум 60°C
 • Сушење во сушара на максимум 60°C
 • Материјал на полнењето: 100% полиестер
 • Материјал на ткаенина: 100% полипропилен
 • Димензии на пакувањето: Должина: 47 cm; Дијаметар: 16 cm
 • Тежина на пакувањето: 0.59 kg
 • Број на пакети: 1

НАПОМЕНА: IKEA Производите не подлежат под гаранција. Производот може да биде заменет за нов, само доколку пред монтажа, се воочи дека недостигаат потребните делови за негово монтирање.

Слични Производи

Последно Прегледано