IKEA RUTER Даска за пеглање

2.490,00 ден

12 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

 

Производот можете да го подигнете од нашата продавницa

? Скопје – Визбегово на Качанички пат
? Од понеделник до петок
⏰ Од 8.30 до 16.00 часот
? 070 360 800 | 075 455 671
? Google Maps https://goo.gl/9PiYja

Карактеристики на производот:

 • Ширина: 33 cm
 • Должина: 108 cm
 • Минимална висина: 60 cm
 • Максимална висина: 89 cm
 • Материјал: Челик,полиестер (полнење),100 % памук (навлака)
 • Димензии на пакувањето:
 • Должина: 147 cm
 • Ширина: 38 cm
 • Висина: 4 cm
 • Тежина на пакувањето: 3.93 kg
 • Упатства за одржување: Производот е лесен за одржување, само избришете со крпа и благо средство за чистење, потоа поминете со сува и чиста крпа

НАПОМЕНА: IKEA Производите не подлежат под гаранција. Производот може да биде заменет за нов, само доколку пред монтажа, се воочи дека недостигаат потребните делови за негово монтирање.

Слични Производи

Последно Прегледано