IKEA RENBERGET Стол канцелариски

5.990,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

 

Производот можете да го подигнете од нашата продавницa

? Скопје – Визбегово на Качанички пат
? Од понеделник до петок
⏰ Од 8.30 до 16.00 часот
? 070 360 800 | 075 455 671
? Google Maps https://goo.gl/9PiYja

Карактеристики на производот:

 • Длабочина: 67 cm
 • Максимална висина: 110 cm
 • Максимална висина, седиште: 55 cm
 • Минимална висина, седиште: 43 cm
 • Седиште, длабочина: 43 cm
 • Седиште, ширина: 48 cm
 • Тестирано со: 110 kg
 • Ширина: 67 cm
 • Материјал: Потпирач за грб, рамка:
  челик, Седиште со полиуретанска пена обложена со прав:
  полиуретанска пена 35 kg / m3, Полиестерска вата Потпирачи за раце – рамка:
  полипропиленска пластика Текстилен дел:
  100% полиестер (100% рециклиран мат.) полиестерска ткаенина обложена:
  75% памук2, , 100% полиуретан
 • Упатства за одржување: Производот е лесен за одржување, само избришете со крпа и благо средство за чистење, потоа поминете со сува и чиста крпа.

НАПОМЕНА: IKEA Производите не подлежат под гаранција. Производот може да биде заменет за нов, само доколку пред монтажа, се воочи дека недостигаат потребните делови за негово монтирање.

Слични Производи

Последно Прегледано