IKEA NORBERG Ѕидна маса

3.990,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

 

Производот можете да го подигнете од нашата продавницa

Скопје – Визбегово на Качанички пат
Од понеделник до петок
Од 8.30 до 16.00 часот
070 360 800 | 075 455 671
Google Maps https://goo.gl/9PiYja

Карактеристики на производот:

 • Ширина: 74 cm
 • Длабочина: 60 cm
 • Боја: Бела
 • Материјал: Иверица,Не’рѓосувачки челик
 • Број на пакување 1:
 • Должина: 76 cm
 • Ширина: 47 cm
 • Висина: 5 cm
 • Тежина на производот: 8.88 кг
 • НАПОМЕНА: IKEA Производите не подлежат под гаранција. Производот може да биде заменет за нов, само доколку пред монтажа, се воочи дека недостигаат потребните делови за негово монтирање

Слични Производи

Последно Прегледано