IKEA NAVLINGE Ламба со штипка во боја по избор

1.790,00 ден

19 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

 

Производот можете да го подигнете од нашата продавницa

Скопје – Визбегово на Качанички пат
Од понеделник до петок
⏰ Од 8.30 до 16.00 часот
070 360 800 | 075 455 671
Google Maps https://goo.gl/9PiYja

Карактеристики на производот:

  • Проток на светлина: 220 лумени
  • Должина на кабел: 2.0 m
  • Моќност: 1.9 W
  • Димензии на пакувањето:
  • Должина: 19 cm
  • Ширина: 14 cm
  • Висина: 6 cm
  • Вклучена LED сијалица (топла бела 2700 келвини)
  • 220 лумени (приближно до 22 вати од обична сијалица)

НАПОМЕНА: IKEA Производите не подлежат под гаранција. Производот може да биде заменет за нов, само доколку пред монтажа, се воочи дека недостигаат потребните делови за негово монтирање.

Слични Производи

Последно Прегледано