IKEA MALA Табла за цртање

2.990,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

 

Производот можете да го подигнете од нашата продавницa

? Скопје – Визбегово на Качанички пат
? Од понеделник до петок
⏰ Од 8.30 до 16.00 часот
? 070 360 800 | 075 455 671
? Google Maps https://goo.gl/9PiYja

Карактеристики на производот:

  • Должина: 66 cm
  • Ширина: 48 cm
  • Висина: 112 cm
  • Димензии на пакување: Должина 113 cm Ширина 63 cm Висина 3 cm
  • Бруто тежина: 4.90 kg
  • Материјал: Цврсто меко дрво, проѕирен акрилен лак
  • Упатства за одржување: Исчистете ја светилката со четка за прашина

НАПОМЕНА: IKEA Производите не подлежат под гаранција. Производот може да биде заменет за нов, само доколку пред монтажа, се воочи дека недостигаат потребните делови за негово монтирање.

Слични Производи

Последно Прегледано