IKEA LENAST Сет од 2 чаршави за бебешко креветче

1.990,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

 

Производот можете да го подигнете од нашата продавницa

Скопје – Визбегово на Качанички пат
Од понеделник до петок
Од 8.30 до 16.00 часот
070 360 800 | 075 455 671
Google Maps https://goo.gl/9PiYja

Карактеристики на производот:

 • Должина: 120 cm
 • Ширина: 60 ​​cm
 • Број во пакување: 2
 • Број на пакувања: 1
 • Должина: 28 cm
 • Ширина: 15 cm
 • Висина: 6 cm
 • Нето тежина: 0,42 kg
 • Бруто тежина: 0,46 kg
 • Бруто волумен: 2,2 l
 • Материјал: 100% памук
 • Боја: Сива и Бела

НАПОМЕНА: IKEA Производите не подлежат под гаранција. Производот може да биде заменет за нов, само доколку пред монтажа, се воочи дека недостигаат потребните делови за негово монтирање.

Слични Производи

Последно Прегледано