Husqvarna Моторна пила 130 + 1 година гаранција

20.899,00 ден

15 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Зафатнина на цилиндар: 38 cm3
 • Моќност: 1,5 kW
 • Тежина: 4,7kg
 • Мач-Заби 26
 • МАЧ: 35 cm
 • Чекор 3/8 1,3 mm
 • Турпии: 4.0 mm
 • Заб: 1.3 mm
 • Број на вртежи 9000
 • Производител: Хускварна
 • Земја на потекло: Шведска

Ако барате моторна пила која ќе ја користите долги години во вашиот дома и вашата градина, без никакви проблеми и за сите задачи, ја имаме токму таа. Достојна за името Husqvarna пилата 130 е лесна за ракување и едноставна за одржување. Со неа чесно ќе припремите дрва за огрев, пресечете гранки или помали стебла како овошни дрвца, борови и слично.

 

 

 

Последно Прегледано