Husqvarna Бензински тример за трева 129R 0.8 kW + 1 година гаранција

18.699,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Зафатнина  28 cm³
  • Моќ 0,8 kW
  • Тежина 5 kg
  • Производител: Husqvarna
  • Земја на потекло: Шведска

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано