Husqvarna Бензинска дувалка 125BVX + 1 година гаранција

25.399,00 ден

12 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Husqvarna Бензинска дувалка 125BVX + 1 година гаранција

  • Зафатнина на цилиндар:  28 cm3
  • Моќност: 0,8 kW
  • Бензинска
  • Функции на дување или вшмукување
  • Тежина:  4,35 kg
  • Производител: Husqvarna
  • Земја на потекло: Шведска
  • 1 година гаранција

Дувалка и смукалка за лисја Husqvarna за домашна и професионална употреба. Ергономски направена и лесна за употреба и носење. Може да се користи за дување на лисја или да се трансформира во собирач на лисја (смукалка)

 

Слични Производи

Последно Прегледано