Handsfree Држач за мобилен телефон

49,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производ

  • Метална плоча со налепница за да го поставите телефонот
  • Нерѓосувачки челик на завртки и магнети
  • Димензии: 203 x 147 x 77 mm
  • Тежина: 66 g
  • Идеален за снимање на видеа “How to”
  • Материјал: пластика
  • Димензии: 22 x 15 cm
  • Бојата на производот зависи од достапните количини на залиха

Слични Производи

Последно Прегледано