GRUNLUFT Прочистувач на воздух VK-6089 + 1 година гаранција

5.699,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

GRUNLUFT Прочистувач на воздух VK-6089 + 1 година гаранција

  • Моќност: 26 W
  • Простор на прочистување: 28-30 m2
  • Kaпацитет: 280-300 m3/h
  • Ниво на звучност: 30-52 dB
  • Опремен со хепа филтер со активен јаглен, 4 нивоа на вентилатпрот, индикатор за чистина на воздухот, тајмер
  • Димензии: 250 х 454 mm
  • 1 година гаранција

Моделот VK6089 има капацитет на прочистување до 300m3/h и е наменет за простории до 30m2. Има три брзини на работа, Smart Timer преку кој може да ја подесите работата на прочистувачот, индикатор за промена на филтер и сензор за квалитет на воздухот кој го детектира и покажува квалитетот на атмосферскиот воздух, во реално време.

Grunluft прочистувачите отстрануваат 99,9% од штетните честички. Направени се по германска технологија, имаат исклучителен дизајн, опремени се со најсовремени технички решенија и одлично се вклопуваат во секој животен или работен простор

Слични Производи

Последно Прегледано