GRUNLUFT Прочистувач на воздух VK-6066 + 1 година гаранција

7.799,00 ден

16 People watching this product now!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

GRUNLUFT Прочистувач на воздух VK-6066 + 1 година гаранција

  • Моќност: 40 W
  • Простор на прочистување: 35-40 m2
  • Kaпацитет: 400 m3/h
  • Ниво на звучност: 32-52 dB
  • Опремен со хепа филтер со активен јаглен, 4 нивоа на вентилатпрот, WiFi функција, индикатор за чистина на воздухот, тајмер
  • Димензии: 285 х 285 х 550 mm
  • 1 година гаранција

 

Моделот VK6066 има капацитет на прочистување до 400m3/h и е наменет за простории до 40m2. Има 4 брзини на работа, Smart Timer преку кој може да ја подесите работата на прочистувачот, индикатор за промена на филтер и сензор за квалитет на воздухот кој го детектира и покажува квалитетот на атмосферскиот воздух, во реално време. Опремен е и со WI-FI функција која дозволува управување и следење на процесот на прочистување преку Вашиот паметен телефон.

Grunluft прочистувачите отстрануваат 99,9% од штетните честички. Направени се по германска технологија, имаат исклучителен дизајн, опремени се со најсовремени технички решенија и одлично се вклопуваат во секој животен или работен простор

Слични Производи

Последно Прегледано