GARDENA Рачна фаќалка за отпадоци

1.649,00 ден

14 People watching this product now!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

GARDENA Рачна фаќалка за отпадоци

  • Производутел: Gardena
  • Земја на потекло: Германија
  • Наменето за градина,за собирање отпадоци
  • Димензии: 95cm

Собирањето на разни предмети од тлото или подот, некогаш знае да биде навистина напорно. Токму затоа GARDENA го има практичниот собирач со кој ќе заборавите на заморот и болките во грбот, а ќе ја завршите работата ефикасно и ефективно.
Наменет е за собирање и дофаќање на плодови, разни предмети, отпадоци, лисја или остатоци, најчесто од површината на земјата. Изработен е од најквалитетни материјали, има метално тело, издржлив механизам кој се командува со лесен допир на рачката и штипка којa се подесува по желба

 

Слични Производи

Последно Прегледано