GARDENA Електричен тример за жива ограда EasyCut 450/50 + 1 година гаранција

5.599,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Моќност 450 W
  • Ширина на заб 18 mm
  • Должина на ножот 50 сm
  • Тежина 2.7 kg
  • Производител: Gardena
  • Земја на потекло: Германија
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано